Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Užsienio reikalų ministerija dar kartą primena apie galiojančias rekomendacijas Lietuvos Respublikos piliečiams nevykti į Rusiją ir Baltarusiją, o šiuo metu Rusijoje ir Baltarusijoje laikinai esančius Lietuvos Respublikos piliečius ragina nedelsiant išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos » Užsienio lietuviai »
2023-02-14 LR GK Opolėje atidarymas 1.jpg

Vasario 14 dieną Lietuvos Respublikos (LR) ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas ir Konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis atidarė LR Garbės konsulatą Opolėje, Opolės vaivadijos centre.

Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
2023-02-08 LR GK Olštyne atidarymas.jpg

Vasario 8 dieną LR ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas ir Konsulato Seinuose vadovas Genadijus Mackelis iškilmingai atidarė Lietuvos Respublikos Garbės konsulatą Olštyne, Varmijos - Mozūrų vaivadijos centre.

Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
3.png

Atsižvelgiant į vasario 6 dieną Turkijos pietryčiuose įvykusį 7,7 balo žemės drebėjimą, Užsienio reikalų ministerija įspėja Lietuvos piliečius vengti kelionių į žemės drebėjimo epicentrą - Kahramanmarašo provinciją, taip pat į 9 aplinkines  provincijas – Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya, Şanlıurfa, Adıyaman ir Hatay.

Konsulinės naujienos »
nuotrauka.jpeg

Gruodžio 16 dieną, įgyvendinant Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą, LR ambasada Madride iš Venesuelos į Lietuvą perkėlė dar dvi lietuvių šeimas, viso - šešis asmenis.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
DSC_3258.jpg

Lapkričio 15-17 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje vyksta Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienio valstybėse dirbančių konsulinių pareigūnų mokymai.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
6.png

Irane tebesitęsiant masiniams protestams ir esant rizikai, kad užsienio šalių piliečiai gali būti be pagrindo sulaikomi, kalinami ir teisiami neužtikrinant teisingumo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti Iraną, o esantiems Irano teritorijoje – išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos »
296077233_451356947034400_7184505539541528622_n.jpg

Rusijai paskelbus dalinę mobilizaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o esantiems Rusijos teritorijoje – išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
Daugiau naujienų