Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje

Sukurta 2019.12.05 / Atnaujinta 2020.01.13 16:00

Ambasada kviečia mokančius vokiečių kalbą studentus ir absolventus atlikti praktiką ekonominės diplomatijos ir komercijos srityse Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijoje.

Praktikos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Vokietijos ir Lietuvos viešuoju ir privačiu sektoriumi, eksporto ir investicijų skatinimu, darbu su turizmo agentūromis, mokslo, informacinių technologijų bei inovacijų institucijomis, pasisemti patirties komunikacijos srityje.

Funkcijos:

 • Vokietijos ekonominių, finansų ir verslo naujienų sekimas, informacijos paieška ir apibendrinimas;
 • Bendradarbiavimas su Vokietijos ir Lietuvos turizmo agentūromis, mokslo, informacinių technologijų, inovacijų įstaigomis,
 • Kontaktų paieška, sisteminimas ir duomenų bazės pildymas;
 • Atsakymų į verslo įmonių paklausimus projektų rengimas;
 • Dalyvavimas Vokietijos institucijų rengiamuose informaciniuose susitikimuose ekonominiais klausimais, jų apibendrinimų rengimas;
 • Dalyvavimas Vokietijos institucijų ir nevyriausybinių organizacijų rengiamose konferencijose ekonomikos tematika, jų apibendrinimų rengimas;
 • Pagalba ambasados ir kitų institucijų rengiamose renginiuose, skirtuose Lietuvos pristatymui;
 • Pranešimų spaudai ir informacijos komunikacijai socialinėse medijose rengimas.

Reikalavimai:

 • nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios;
 • puikus vokiečių kalbos mokėjimas;
 • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
 • domėjimasis ekonomikos ir verslo naujienomis;
 • paraiškas teikiantys asmenys turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai.
 • kandidatai turi būti baigę ne mažiau kaip du studijų kursus arba baigę aukštąją mokyklą ne daugiau kaip prieš du metus iki praktikos pradžios.

Praktika neapmokama. Pageidautina minimali praktikos trukmė - 2 mėn. Susidomėjusius kviečiame iki 2020 m. sausio 24 d. siųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected] bei nurodyti pageidaujamą praktikos pradžią bei trukmę. Prašome atkreipti dėmesį, jog prieš praktiką bus atliekama asmens patikra, kuri gali užtrukti iki 2 mėnesių.

Susiję skelbimai Visi skelbimai »
LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Europos Sąjungos departamente Įkelta2020.10.14

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Strateginių sprendimų paramos grupėje Įkelta2020.10.07

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Praktiką ministerijoje gali atlikti aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentai, baigę ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentai, taip pat aukštųjų mokyklų absolventai, baigę aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos ministerijoje pradžios.

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje Įkelta2019.11.25

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje

Kviečiame atlikti praktiką Lietuvos ambasadoje Paryžiuje Įkelta2019.11.11

Ambasada kviečia mokančius prancūzų kalbą studentus ir absolventus (baigusius aukštąją mokyklą ne anksčiau kaip prieš 2 m.) atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje Įkelta2019.11.04

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Strateginių sprendimų paramos grupėje Įkelta2019.10.30

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei).