Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Kvietimas Lietuvos žiniasklaidos atstovams

Sukurta 2019.11.05 / Atnaujinta 2019.11.05 13:14

Gruodžio 12-14 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje, planuoja surengti Lietuvos žiniasklaidos atstovų vizitą į Londoną, Jungtinę Karalystę. Vizito tikslas - suteikti galimybę Brexit tema besidomintiems žurnalistams labiau įsigilinti į Brexit tematiką, galimą Brexit poveikį verslui ir Lietuvos piliečiams, gyvenantiems, dirbantiems ir studijuojantiems Jungtinėje Karalystėje. Vizito metu bus sudaryta galimybė pakalbinti ambasados atstovus, susitikti su lietuvių bendruomenių atstovais, verslininkais, studentais, kurie papasakos, kaip lietuviai sprendžia klausimus, susijusius su pasilikimu Jungtinėje Karalystėje ir grįžimu į Lietuvą, su kokiais iššūkiais susiduria, kokios paramos tikisi iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės institucijų. Šiuo metu Brexit data nukelta iki 2020 m. sausio 31 d. Gruodžio 12 d. Jungtinėje Karalystėje vyks išankstiniai rinkimai.

Maloniai kviečiame Brexit tema rašančius/reportažus rengiančius žiniasklaidos atstovus iki lapkričio 11 dienos 12 val. pateikti trumpą (iki 1psl.) prašymą el. paštu [email protected], nurodant motyvaciją dalyvauti tokiame vizite ir aprašant tęstinio darbo Brexit tema patirtį.

Užsienio reikalų ministerija galės padengti 2 žiniasklaidos atstovų kelionės į Londoną ir apgyvendinimo išlaidas. Lietuvos ambasada Londone yra pasirengusi užtikrinti paramą, organizuojant interviu su lietuvių bendruomenės atstovais.  Pirmenybė dalyvauti vizite bus teikiama žurnalistams, dar nedalyvavusiems URM organizuojamuose žurnalistų vizituose.

 

Susiję skelbimai Visi skelbimai »