Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.JPG

Šių metų vasario 18 d. (trečiadienį) Lietuvos ambasadoje Minske organizuotas seminaras: “Finansų technologijos (fintech) 2020: ateities pokalbis šiandien”.

Ekonomika ir verslas »
aa.jpg

Š. m. sausio 22 d. (trečiadienį) Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje įvyko Lietuvių verslininkų, dirbančių Baltarusijos rinkoje, susitikimas. Šio susitikimo tikslas – apžvelgti dvišalius prekybinius ryšius, aptarti esamus iššūkius ir galimus prekybinio bendradarbiavimo prioritetus.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Šių metų spalio 9-10 d. Minske surengtas 5-asis Baltarusijos-Baltijos šalių forumas „Bendradarbiavimas – inovacinio augimo katalizatorius“.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. rugsėjo 20 d. (penktadienį) Lietuvos ambasadoje Minske vyko BNI – Business Network International, organizuotas renginys skirtas verslo kontaktų paieškoms bei skatinti Lietuvos ir Baltarusijos verslininkų bendradarbiavimą.
 

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. rugsėjo 12 d. (ketvirtadienį) vienas iš didžiausių mūsų šalies investuotojų Baltarusijos rinkoje – Vakarų medienos grupė, minėjo savo veiklos Baltarusijoje 10 m. jubiliejų.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

2019 m. rugpjūčio 29 d. (ketvirtadienį) organizuotas Lietuvos turizmo galimybių pristatymas Baltarusijos kelionių operatoriams.
Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis, pasveikindamas susirinkusius pasidžiaugė, kad Baltarusija yra tarp šalių lyderių pagal atvykstamąjį turizmą. Baltarusių turistų srautas Lietuvoje nuosekliai auga, baltarusiai lankosi ne tik poilsinio turizmo tikslais, bet pastaruoju metu populiarėja ir konferencinis turizmas tarp šios šalies verslo atstovų. Vienos iš dažniausiai lankytinų Lietuvos vietų: Vilnius, Druskininkai, Birštonas ir pajūrio kurortai: Palanga bei Šventoji. Viceministras pakvietė baltarusių turistus dažniau atvykti į Lietuvą ne tik žiemos švenčių ar vasaros laikotarpiu, bet ir kitais metų laikais. Lietuva baltarusiams yra vartai į Europą, pažymėjo E. Čivilis.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. liepos 2 d. (antradienį) Lietuvos delegacija lankėsi Kinijos – Baltarusijos pramoniniame parke „Didysis akmuo“, kur dalyvavo regioninio bendradarbiavimo ir plėtros forume „Pramoninis parkas „Didysis akmuo“ – globalios galimybės“, susitiko su Baltarusijos valdžios ir verslo atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
a.jpg

Gegužės 16 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje buvo pristatytos galimybės studijuoti Lietuvos universitetuose.

Ekonomika ir verslas »
pirma.jpg

Šių metų gegužės 15–16 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Baltarusijoje Andriaus Puloko vadovaujama delegacija lankėsi su vizitu Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. balandžio 3–6 d. Minske vyksta įvairūs renginiai, kuriuose mūsų turizmo informacijos centrai, kelionių organizatoriai ir kiti turizmo verslo atstovai pristato Lietuvos turizmo galimybes.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.JPG

Š. m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje kartu su Baltijos teisinių paslaugų kontora CoBalt organizavo seminarą vietos verslininkams apie bendrovių korporatyvinį valdymą.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. kovo 19 d. (antradienį) Minske su vienos dienos vizitu lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

Ekonomika ir verslas »
111.jpg

Š. m. kovo 18 d. (pirmadienį) Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas, kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovais bei Lietuvos komercijos atašė Baltarusijoje Julijumi Glebovu dalyvavo Lietuvos pramoninkų konfederacijos Eksporto ir užsienio ryšių komiteto posėdyje. Susitikime su Lietuvos verslo atstovais buvo aptartas Baltarusijos stojimo į Pasaulio prekybos organizaciją procesas, pristatyti Lietuvos ir Baltarusijos prekybiniai ryšiai, diskutuota kitais mūsų verslui aktualiais klausimais.

Ekonomika ir verslas »
1-1.JPG

Š. m. sausio 15 d. (antradienį) Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje vyko Lietuvos verslo ir lietuvių verslininkų, dirbančių Baltarusijos rinkoje, susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata