Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

2019 m. rugpjūčio 29 d. (ketvirtadienį) organizuotas Lietuvos turizmo galimybių pristatymas Baltarusijos kelionių operatoriams.
Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis, pasveikindamas susirinkusius pasidžiaugė, kad Baltarusija yra tarp šalių lyderių pagal atvykstamąjį turizmą. Baltarusių turistų srautas Lietuvoje nuosekliai auga, baltarusiai lankosi ne tik poilsinio turizmo tikslais, bet pastaruoju metu populiarėja ir konferencinis turizmas tarp šios šalies verslo atstovų. Vienos iš dažniausiai lankytinų Lietuvos vietų: Vilnius, Druskininkai, Birštonas ir pajūrio kurortai: Palanga bei Šventoji. Viceministras pakvietė baltarusių turistus dažniau atvykti į Lietuvą ne tik žiemos švenčių ar vasaros laikotarpiu, bet ir kitais metų laikais. Lietuva baltarusiams yra vartai į Europą, pažymėjo E. Čivilis.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. liepos 2 d. (antradienį) Lietuvos delegacija lankėsi Kinijos – Baltarusijos pramoniniame parke „Didysis akmuo“, kur dalyvavo regioninio bendradarbiavimo ir plėtros forume „Pramoninis parkas „Didysis akmuo“ – globalios galimybės“, susitiko su Baltarusijos valdžios ir verslo atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
a.jpg

Gegužės 16 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje buvo pristatytos galimybės studijuoti Lietuvos universitetuose.

Ekonomika ir verslas »
pirma.jpg

Šių metų gegužės 15–16 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Baltarusijoje Andriaus Puloko vadovaujama delegacija lankėsi su vizitu Mogiliovo ir Vitebsko apskrityse.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. balandžio 3–6 d. Minske vyksta įvairūs renginiai, kuriuose mūsų turizmo informacijos centrai, kelionių organizatoriai ir kiti turizmo verslo atstovai pristato Lietuvos turizmo galimybes.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.JPG

Š. m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje kartu su Baltijos teisinių paslaugų kontora CoBalt organizavo seminarą vietos verslininkams apie bendrovių korporatyvinį valdymą.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. kovo 19 d. (antradienį) Minske su vienos dienos vizitu lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

Ekonomika ir verslas »
111.jpg

Š. m. kovo 18 d. (pirmadienį) Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas, kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovais bei Lietuvos komercijos atašė Baltarusijoje Julijumi Glebovu dalyvavo Lietuvos pramoninkų konfederacijos Eksporto ir užsienio ryšių komiteto posėdyje. Susitikime su Lietuvos verslo atstovais buvo aptartas Baltarusijos stojimo į Pasaulio prekybos organizaciją procesas, pristatyti Lietuvos ir Baltarusijos prekybiniai ryšiai, diskutuota kitais mūsų verslui aktualiais klausimais.

Ekonomika ir verslas »
1-1.jpg

Š.m. sausio 21 – 22 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijos Respublikoje Andrius Pulokas lankėsi Klaipėdos uoste.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1-1.JPG

Š. m. sausio 15 d. (antradienį) Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijos Respublikoje vyko Lietuvos verslo ir lietuvių verslininkų, dirbančių Baltarusijos rinkoje, susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
IMG-7488s.jpg

Š. m. gruodžio 5 d. (trečiadienį) Minske įvyko Bendros grupės, įgyvendinant 2002 m. vasario 6 d. dvišalio susitarimo tarp Baltarusijos Respublikos sporto ir turizmo ministerijos ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos bendradarbiaujant turizmo srityje, posėdis.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
05-IMG_7158.JPG

Š. m. lapkričio 27 d. (antradienį) Lietuvos ambasada Minske kartu su teisinių paslaugų kontora CoBalt surengė seminarą tema: “Fintech realijos Baltarusijoje ir Lietuvoje”, kuriame dalyvavo Lietuvos banko, Baltarusijos nacionalinio banko bei verslo atstovai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

Š. m. spalio 2–4 d. Minske vyksta Baltarusijos transporto savaitės renginiai ir transporto bei logistikos paslaugų paroda “Transportas ir logistika 2018”.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

Š. m. spalio 1 d. Minske įvyko jau šeštasis Lietuvos – Baltarusijos transporto forumas. Renginio dalyvius pasveikino abiejų šalių transporto viceministrai – Ričardas Degutis ir Aleksey Liakhnovich. Forumo metu buvo aptartos naujausios regiono transporto ir logistikos tendencijos, potencialūs nauji krovinių srautai ir galimi maršrutai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

Š. m. rugsėjo 26-28 d. Minske vyksta tarptautinė turizmo paroda „ТурБизнес-2018“. Parodoje dalyvauja Vilniaus, Šiaulių, Palangos, Kretingos ir kitų Lietuvos regionų turizmo informacijos centrų bei turizmo verslo atstovai. Mūsų šalis pristatoma, kaip gausus sveikatos, medicininio ir poilsio turizmo kraštas.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata