Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.JPG

Šių metų vasario 18 d. (trečiadienį) Lietuvos ambasadoje Minske organizuotas seminaras: “Finansų technologijos (fintech) 2020: ateities pokalbis šiandien”.

Ekonomika ir verslas »
aa.jpg

Š. m. sausio 22 d. (trečiadienį) Lietuvos Respublikos ambasadoje Baltarusijoje įvyko Lietuvių verslininkų, dirbančių Baltarusijos rinkoje, susitikimas. Šio susitikimo tikslas – apžvelgti dvišalius prekybinius ryšius, aptarti esamus iššūkius ir galimus prekybinio bendradarbiavimo prioritetus.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Šių metų spalio 9-10 d. Minske surengtas 5-asis Baltarusijos-Baltijos šalių forumas „Bendradarbiavimas – inovacinio augimo katalizatorius“.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. rugsėjo 20 d. (penktadienį) Lietuvos ambasadoje Minske vyko BNI – Business Network International, organizuotas renginys skirtas verslo kontaktų paieškoms bei skatinti Lietuvos ir Baltarusijos verslininkų bendradarbiavimą.
 

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. rugsėjo 12 d. (ketvirtadienį) vienas iš didžiausių mūsų šalies investuotojų Baltarusijos rinkoje – Vakarų medienos grupė, minėjo savo veiklos Baltarusijoje 10 m. jubiliejų.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Baltarusijoje »
1.jpg

2019 m. rugpjūčio 29 d. (ketvirtadienį) organizuotas Lietuvos turizmo galimybių pristatymas Baltarusijos kelionių operatoriams.
Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis, pasveikindamas susirinkusius pasidžiaugė, kad Baltarusija yra tarp šalių lyderių pagal atvykstamąjį turizmą. Baltarusių turistų srautas Lietuvoje nuosekliai auga, baltarusiai lankosi ne tik poilsinio turizmo tikslais, bet pastaruoju metu populiarėja ir konferencinis turizmas tarp šios šalies verslo atstovų. Vienos iš dažniausiai lankytinų Lietuvos vietų: Vilnius, Druskininkai, Birštonas ir pajūrio kurortai: Palanga bei Šventoji. Viceministras pakvietė baltarusių turistus dažniau atvykti į Lietuvą ne tik žiemos švenčių ar vasaros laikotarpiu, bet ir kitais metų laikais. Lietuva baltarusiams yra vartai į Europą, pažymėjo E. Čivilis.

Ekonomika ir verslas »
1.jpg

Š. m. liepos 2 d. (antradienį) Lietuvos delegacija lankėsi Kinijos – Baltarusijos pramoniniame parke „Didysis akmuo“, kur dalyvavo regioninio bendradarbiavimo ir plėtros forume „Pramoninis parkas „Didysis akmuo“ – globalios galimybės“, susitiko su Baltarusijos valdžios ir verslo atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata